O spoločnosti

O spoločnosti

O spoločnosti

Vitajte na stránkach firmy K&H.

Naša firma sa zaoberá predajom a servisom kancelárskej a výpočtovej techniky.

Firma vznikla v roku 1992 so zameraním na predaj a servis kancelárskej techniky a svoje aktivity postupne rozvíjala aj v iných oblastiach. V roku 1994 sa činnosť našej firmy rozšírila o sprostredkovateľskú a veľkoobchodnú činnosť. V roku 2001 prešla naša firma transformáciou a rozšíril sa jej okruh činností. Oficiálny názov firmy sa zmenil na Ivan Kozák - K&H Senica.

Súčasné zameranie firmy:

 • Predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky
 • Predaj, inštalácia a servis kancelárskych a ekonomických programov
 • Predaj, inštalácia a servis satelitnej techniky
 • Predaj tonerov a náplní, profesionálna repasácia tonerov
 • Predaj a servis čiernej techniky
 • Predaj a inštalácia klimatizačných jednotiek
 • Návrh a výstavba počítačových a telefónnych sietí
 • Kompletné pripojenie do internetu a správa domény webpriestoru a mailboxov
 • Kopírovacie služby
 • Predaj a servis mobilných telefónov
 • Výroba pečiatok


V oblasti kancelárskej techniky sa zaoberáme najmä predajom a servisom analógových a digitálnych kopírovacích strojov značiek Minolta, Toshiba, Sharp, Canon, Ricoh. Poskytujeme komplexné dodávky pozostávajúce z predaja, inštalácie, programovania, uvedenia do prevádzky, leasingovania a prenájmu strojov.

V roku 2001 sme sa začali zaoberať predajom a servisom registračných pokladní, pokladničným doplnkov a kompletných ekonomických a pokladničných systémov Money S3 a MkSoft.

V oblasti čiernej techniky sa naša ponuka rozšírila o televízory a domáce kiná značiek Finlux a Mascom, predaj a zapojenie digitálnych satelitov a predaj príslušenstva.

Poskytujeme zriaďovanie internetových a hlasových pripojení. Sme "autorizovaným partnerom" spoločnosti Slovanet a. s. v oblasti DSL pripojení, hlasových služieb prostredníctvom volby operátora (1010), a taktiež VOIP internetového telefonovania. Bezdrôtové pripojenie do internetu poskytume prostreníctvom spoločnosti Slovanet na báze najnovšej technológie 3,5GHz v licencovanom pásme.

Od roku 1991 zmenila firma K&H svoje sídlo a zvýšila počet predajní. V súčasnosti je sídlo firmy na adrese: J. Kráľa 733, 905 01 Senica. Na Hurbanovej ulici č.487 je  predajňa výpočtovej,satelitnej techniky a mobilných telefónov, ako aj ich servis.V tejto predajni poskytujeme aj bezdrôtové pripojenie na internet a DSL pripojenie prostredníctvom spoločnosti Slovanet.

 

Login

Zlý email alebo heslo

Triedy a označenia produktov

Technický stav všetkých nami predávaných produktov je 100%. Pre všetky nami predávané produkty platí plná záruka ako na nové produkty.

Rozdelenie batérií Refurbished notebookov do tried na základe testovania špeciálnym záťažovým testom:

NB

nová batéria    (** Záruka na kapacitu 12 mesiacov)

VD

70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

DB

30 - 70min.    (*   Záruka na kapacitu 60 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

SB

15 - 30min.    (*   Záruka na kapacitu 30 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

BB

(v notebooku je baterka ale je zlá  -  nefunkčná)

Rozdelenie Refurbished notebookov do kozmetických tried:

A- Trieda

Najpredávanejšia trieda, garancia dobrého vzhľadu. Minimálne kozmetické vady (drobný škrabanec na plaste,...) Ekvivalentné niekoľko-týždňovému použitiu. Displej je v 100% stave, ako nový.

B+ Trieda

Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.

B Trieda

Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu. Detailné fotky produktov nájdete v Galérii, kde si vyhovujúci kus môžete rovno objednať.

Rozdelenie Refurbished monitorov do kozmetických tried:

A Trieda

Displej 100% stav, viditeľné známky používania možu byť len na plastoch.

A- Trieda

Minimálne kozmetické vady na displeji ktoré pri bežnej práci tažko identifikovať (vadný pixel, škrabanček), známky používania povolené aj na plastoch.

B+ Trieda

Väčšie kozmetické vady na displeji (napríklad väčší škrabanec, viac vadných bodov, vačší fľak) avšak neprekážajú pri práci a sú plne použitelné

B Trieda

Značné poškodenia displeja, plastov, napríklad pixelové pásy, veľké škrabance a podobne. Využitelné na menej používaných miestach, napríklad k serverom atd. Veľké cenové zvýhodnenie. V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Refurbished all in one do kozmetických tried:

A Trieda

Display 100% stav, minimálne kozmetické vady.

A- Trieda

Minimálne viditeľné drobné vady na pohľadovej časti. Väčšie kozmetické vady prípustné nepohľadových strán (vzadu, zboku).

B+ Trieda

Menšie kozmetické vady aj na displaji (neprekážajú pri práci ) viditeľnejšie kozmetické vady aj na pohľadových stranách.

B Trieda

Väčšie kozmetické vady na displaji (neprekážajú pri práci ), poškodenia plastov môžu byť väčšie (prasknuté, odlomené), vysoké cenové zvýhodnenie! V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Renew produktov:

G GOLD

tovar v 100% stave. Žiadne známky použitia v originálnom balení.

S SILVER

tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

B BRONZE

môže obsahovať jemné, málo viditeľné škrabance, vzniknuté pri remarketed procese, prípadne výrobné vady na šasi ntb. Cenové zvýhodnenie. Plná záruka ako na nové.

B- BRONZE-

Viditeľné známky používania, väčší počet škrabancov / rýh. Škrabance na displeji, bez fľakov. Informujte sa o stave u obchodníkov. Najväčšie cenové zvýhodnenie. Záruka ako na nové. Foto na  vyžiadanie u obchodníka.

Reklamačné podmienky

Záruka sa vzťahuje na chyby materiálu alebo technické chyby vzniknuté pri výrobe zariadenia.

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.